Nabídka práce > OBCHODNÍ REFERENT 30 - 35 000 Kč

OBCHODNÍ REFERENT 30 - 35 000 Kč

Náplň práce

Vaším stěžejním úkolem bude aktivní spolupráce s obchodními zástupci při vyřizování požadavků zákazníků – vyřizování poptávek, vytváření nabídek a realizace objednávek, zajišťování speciální dopravy, přípravy podkladů pro jednání se zákazníkem.

Denně budete komunikovat také v angličtině s mezinárodními výrobními závody společnosti a ostatními odděleními ve firmě. Budete úzce spolupracovat s dodavateli (transportními společnostmi)

Intenzivně budete používat interní informační systémy pro zadávání a sledování stavu objednávek, aktivit a obchodních příležitostí se zákazníky.

Součástí Vaší práce bude také řešení reklamací a pohledávek u zákazníků a s tím spojená administrativa.

Požadavky

Potřebujeme, abyste měli aspoň středoškolské vzdělání s maturitou a praxi na podobné pozici alespoň 3 roky.

Velmi důležitá je pro nás osobnost – týmový hráč, s obchodním myšlením, který umí samostatně řešit problémy a určovat si priority. Samozřejmostí jsou pro nás výborné komunikační a prezentační dovednosti spojené s velmi dobrými organizačními schopnostmi.

Aby Vaše práce dávala smyl a přinášela očekávaný výsledek potřebujeme abyste měli analytické dovednosti - schopnost interpretovat data, třídit a vyhledávat a také iniciativní přístup a chuť naučit se novým věcem. Jako v každé obchodní společnosti je velmi důležitá orientace na zákazníka a servis na vysoké úrovni.

Nabízíme

Dokážeme Vám nabídnoutzázemí silné úspěšné společnosti s více než 95-ti letou tradicí na českém průmyslovém trhu a práci v hezkém prostředí přátelského kolektivu, která vás bude bavit. Když máte potenciál, umožníme Vám růst.

Kromě odpovídajícího finančního ohodnocení máme pro svoje lidi i pěknou hromádku benefitů – od nadstandartní lékařské péče a sick days, přes jazykové vzdělávání a mobilní telefon a notebook. Určitě Vám přijdou vhod stravenky a roční kupon MHD. Také Vás za dobrou práci necháme odpočívat až 5 týdnů v roce. Pokud bude potřeba umožníme Vám občas pracovat z domova, nebo si přizpůsobit pracovní dobu.

Líbilo by se Vám pro nás pracovat? Nastoupit můžete ihned!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: 30 - 35 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek