Nabídka práce > Provozní technik - mechanik

Provozní technik - mechanik

Náplň práce

Náplní TVÉ práce bude zejména údržba strojů

Požadavky

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou a montáží ventilů pro klimatizační jednotky, hledáme právě TEBE, pokud splňuješ následující požadavky:

- máš vzdělání technického směru

- vyznáš se v technické dokumentaci a máš technický přehled

- těšíš se na to, až dostaneš šanci naučit se něco nového

Tvou výhodou bude například zkušenost s programováním PLC a základní orientace v anglickém jazyce.

Nabízíme

Práce pro stabilního zaměstnavatele a profesní růst je samozřejmost, k tomu všemu TY navíc získáš:

- Práci v mladém a přátelském kolektivu a s tím spojenou super atmosféru

- Navýšení platu po zkušební době

- 5 týdnů dovolené

- Dotovanou stravu, stravenky

- Benefitní poukázky

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Příplatek za docházku

- Odměny pro věrné zaměstnance

- 13. plat

- Očkování proti chřipce

- Kurzy cizích jazyků v pracovní době (AJ/NJ)

- Odměny pro dárce krve

- Každoroční navýšení mzdy

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek