Nabídka práce > FINANCIAL SUPPORT - vhodné i pro absolventy

FINANCIAL SUPPORT - vhodné i pro absolventy

Náplň práce

Budete zodpovědní za:
- finanční podporu činnosti pobočky v Praze ve spolupráci s externí účtárnou ve Vídni
- zadávání a kontrolu plateb
- fakturaci a bankovní operace
- správu pohledávek, urgování nezaplacených pohledávek
- přípravu podkladů pro DPH
- přípravu podkladů pro zpracování mezd a následní zaslání do Vídně
- ad hoc úkoly v rámci finančního oddělení

Požadavky

Váš profil:
- dlouhodobý zájem uplatnit se v oblasti financí
- pracovní zkušenost z finančního oddělení či čerstvé teoretické znalosti ze školy
- anglický jazyk na komunikativní úrovni (podmínkou je zvládnou pohovor v angličtině)
- uživatelské znalosti na PC - především znalost MS Excel a MS Word
- komunikativní, loajální a přátelská osoba

Nabízíme

Společnost Vám nabízí:
- možnost uplatnit se v zázemí mezinárodní společnosti
- práci na HPP
- možnost každodenně využívat anglický jazyk
- šance získat praxi na finančním oddělení etablované společnosti
- čerpat firemní benefity
- nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek