Nabídka práce > Nebuď namistrovanej... Buď prostě Mistr!

Nebuď namistrovanej... Buď prostě Mistr!

Náplň práce

Směnový mistr má u našeho klienta zodpovědnost za:

- vedení a řízení práce operátorů ve výrobě

- vedení docházky
- organizování práce operátorů a chodů strojů s cílem splnit výrobní plán co do množství a kvality výroby

- minimalizace prostojů a snaha o maximálně efektivní výrobu
- rozvíjení a zaškolování operátorů, seřizovačů a manipulantů
- zajišťování oprav nástrojů, strojů a zařízení

- práce na směny (12h, ranní-noční, krátký-dlouhý týden)

Požadavky

Měli byste mít:

- SŠ vzdělání technického směru
- praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- schopnost vést a motivovat tým podřízených
- uživatelská znalost práce na PC
- organizační schopnosti, komunikační dovednosti
- zájem učit se novým věcem, zájem dále se rozvíjet

- ochotu pracovat ve vícesměnném provozu (12h)

Nabízíme

Za dobrou práci, se Vám zaměstnavatel odmění nastotisíckrát:

· motivující platové ohodnocení (základ + prémie)

· prémie za pracovní výročí (seniorita)

· dovolená 5 týdnů

· plně hrazené stravní lístky

· pracovní smlouvu na dobu neurčitou

· možnost seberealizace a budování si kariery

· Perspektivní zodpovědné zaměstnání s otevřenou firemní kulturou

· Odborný a kariérový rozvoj, včetně možnosti dalšího vzdělávání

Místo výkonu práce: Prostějovsko

Chcete to být právě Vy, kdo získá tuto pracovní nabídku?

V tom případě nám neváhejte zaslat svůj životopis!

Těším se na Vaši reakci!

Petra Štěrbová

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek