Nabídka práce > ASP.NET Developer

ASP.NET Developer

Náplň práce

- vývoj e-shopové platformy a jejich implementace nových funkčností, inovace a vylepšování současných funkčností
- vývoj jednotlivých e-shopů (grafika, speciální funkce a úpravy na míru)
- vývoj interních nástrojů
... a další dle aktuální potřeby

Požadavky

- znalost programování v prostředí .NET - C#, ASP.NET
- základní znalost MS SQL Serveru a jazyka SQL
- znalost HTML a CSS
- velmi dobré analytické a koncepční schopnosti
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, proaktivní přístup, zodpovědnost
- chuť učit se novým věcem a pracovat na sobě

Výhodou:
- znalost TDD, WinForms, WebForms, DevExpress JavaScript, XML, WebServices, Photoshop

Nabízíme

- rozmanitou práci na zajímavých projektech
- práci v mladém a velmi přátelském týmu
- pružnou pracovní dobu vč. možnosti částečné homeoffice
- moderně zařízené pracoviště v centru Trutnova
- zázemí perspektivní, stabilní společnosti
- zajímavé platové ohodnocení
- nástup dle domluvy

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek