Nabídka práce > Quality Engineer - zástupce manažera kvality

Quality Engineer - zástupce manažera kvality

Náplň práce

- zajištění dodržování systému kvality dle norem ISO 9001
- provádění kontrol ve výrobě
- nastavení nástrojů kvality (FMEA, APQP)
- interní audit
- vedení kolektivu a oddělení kvality
- analýza neshod a jejich nápravná opatření
- reporting

Požadavky

- praxe v oblasti výrobní kvality, min. 1 rok
- znalost nástrojů kvality výhodou, nikoliv podmínkou
- komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
- uživatelská znalost práce na PC
- ochota cestovat
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- zázemí stabilní české společnosti
- příjemný kolektiv
- odpovídající finanční ohodnocení
- firemní benefity (notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, firemní akce,...)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek