Nabídka práce > Pracuj s námi pouze na ranní směny a odpoledne věnuj rodině a přátelům. Skvělá příležitost v Sulovicích.

Pracuj s námi pouze na ranní směny a odpoledne věnuj rodině a přátelům. Skvělá příležitost v Sulovicích.

Náplň práce

Pracoviště: SULOVICE (SV. MIKULÁŠ)

  • v dobré dostupnosti Týnec nad Labem a Chvaletice

Pouze ranní směny, pondělí až pátek 5:30 - 14:30 hod.

Požadavky

Zkušenosti z výroby nejsou nutností, nové kolegy si rádi zaučíme.

Nabízíme

  • mzda až 15.000 Kč/měsíc

  • příspěvek na stravné

  • dovolená 20 dní

  • zaměstnanecké slevy

  • přátelský kolektiv

  • dobré zázemí pro pracovníky

* Před nástupem je možná prohlídka provozu.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat (tel / email).

Možnost osobní návštěvy na pobočce v Kolíně – Manpower, Karlovo náměstí 75, Kolín.

Těšíme se na spolupráci.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 15000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek