Nabídka práce > Obchodní zástupce/manažer pro bezvýkopové práce

Obchodní zástupce/manažer pro bezvýkopové práce

Náplň práce

- Oslovování potencionálních zákazníků (provozovatelů kanalizačních sítí, stavební společnosti, průmyslové závody) v regionu Čechy (s menším důrazem na východ)

- Především dlouhodobá tvorba kontaktů a přehled o budoucích projektech

- Tvorba nabídky ve spolupráci s přípraváři, komunikace s výrobou

- Účast ve veřejných výběrových řízeních

- Předání zakázky stavbyvedoucímu

- Reporting vedení společnosti, účast na poradách

Požadavky

- Zkušenost s kanalizací ať už z pozice stavbyvedoucího nebo dodavatele potrubí (naprostou nezbytností)

- Prokazatelné obchodní dovednosti (ideálně ve spojení se stavebnictví)

- Velkou výhodou je dostatek kontaktů v této oblasti

- ŘP sk. B

- Soběstačnost, aktivní a organizovaný přístup

Nabízíme

- Zajímavé platové ohodnocení v závislosti na Vašich zkušenostech plus variabilní složka na základě Vašich výsledků a KPIs

- Prodávání produktu, který je žádaný

- Zázemí stabilní společnosti

- Služební automobil i k osobním účelům

Informace o pozici

  • Manpower
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek