Nabídka práce > Obchodně technický zástupce pro mechanismy lineárního pohybu

Obchodně technický zástupce pro mechanismy lineárního pohybu

Náplň práce

- Analýza potencionálních zákazníků ve svěřeném regionu Čechy

- Vyhledávání a udržování zákazníků

- Vytváření dlouhodobých vztahů s klienty

- Technická asistence a konzultace zákazníkům

- Sledování obchodních výsledků a jejich report nadřízeným

Požadavky

- Minimálně tři roky zkušeností v oblasti mechanismů mechanických komponent a mechanismů lineárního pohybu nebo příbuzné oblasti

- Technické vzdělání

- Ochota cestovat 4 dny v týdnu

- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

- Soběstačnost a obchodní duch

Nabízíme

- Zajímavé platové ohodnocení v závislosti na Vašich zkušenostech

- Prodávání produktu, který patří ke špičce k oboru

- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

- Služební automobil i k osobním účelům (nová Škoda Octavia)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek