Nabídka práce > VOLNÁ MÍSTA – ŠKODA AUTO – Kvasiny a Mladá Boleslav

VOLNÁ MÍSTA – ŠKODA AUTO – Kvasiny a Mladá Boleslav

Náplň práce

  • 3-směnný provoz

  • výkon práce Škoda Auto Mladá Boleslav / Kvasiny

  • po odpracovaném roce možnost přestupu pod kmen Škoda Auto

  • bližší informace k jednotlivým pozicím získáte na níže uvedeních kontaktech

  • nástup ihned / dohodou

Požadavky

  • ochota pracovat ve směnném provozu

  • zručnost, pečlivost

  • zkušenost či vzdělání v oboru výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

reálný výdělek až 28 000 Kč od 1.10.2016 až 29 000 Kč hrubého měsíčně (včetně příplatků)

• možnost navýšení tarifní třídy po zkušební době (+ 1700 Kč / měsíc)

• od 1.1.2017 navýšení tarifní třídy o 3%

• náborový příspěvek 3000 Kč

• dovolená 25 dní

• možnost přestupu pod kmen ŠKODA AUTO (po 12 měsících)

• příplatky za odpolední a noční směnu (cca 1500 Kč / měsíc)

• příplatky za přesčasy a víkendy

• stravenky 45 Kč / směna

• osobní ohodnocení po 6-ti měsících (v průměru 1900 Kč / měsíc)

• týmový příplatek po zkušební době (1500 Kč)

• relokační příspěvek – příspěvek na dojíždění či ubytování (až do výše 3500 Kč / měsíc)

• zajištění ubytování

• svozové trasy ze směru Městec Králové, Český Dub, Klodsko, Náchod a Hradec Králové

• možnost vyplácení záloh

• další: finanční odměna za zlepšovací návrh, za flexibilitu, aj.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek