Nabídka práce > Pracownik linii montażowej – Škoda Auto Mladá Boleslav

Pracownik linii montażowej – Škoda Auto Mladá Boleslav

Náplň práce

-praca w systemie zmianowym
-prowadzenie prac montażowych – montaż elementów wyposażenia samochodu
-obsługa maszyn

-miejsce pracy – Mlada Boleslav

Požadavky

Od pracowników wymagamy:
-sprawność fizyczna oraz manualna
-dokładność w wykonywaniu poleconych prac
-znajomość języka czeskiego dodatkowym atutem
-praca przy produkcji samochodów osobowych dodatkowym atutem

Nabízíme

  • REALNE MIESIĘCZNE ZAROBKI – 28 000 CZK, OD 1.1. NAWET 29 000 Kč

  • Możliwość podwyżki stawki podstawowej po przepracowaniu okresu próbnego (+1700 CZK / miesiąc)

  • Dodatki za pracę na popołudniowych oraz nocnych zmianach 1500 CZK

  • miesiącBony żywnościowe 45 CZK

  • zmianęPremia osobista po 6 miesiącach (średnio 1900 CZK / miesiąc)

  • Dodatek związany ze zmianą miejsca zamieszkania 3500 CZK / miesiącComiesięczny

  • dodatek na zakwaterowanie 1500 CZK

  • Dodatek za pracę „w takcie" (linia produkcyjna) 550 CZK / miesiącRekrutacyjny dodatek 3000 CZK

  • Zakwaterowanie zagwarantowane, wraz z dodatkiem od pracodawcy

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek