Nabídka práce > ***HR MANAGER S AJ***

***HR MANAGER S AJ***

Náplň práce

- plánování a rozvoj náborové strategie

- koordinace vzdělávacího programu a akčních plánů

- správa programů řízení výkonnosti, odměn a zaměstnaneckých benefitů

- spolupráce na rozvoji firemní politiky

Požadavky

- VŠ vzdělání (případně SŠ vzdělání s relevantní praxí)

- praxe min. 4 roky (nejlépe z výrobní společnosti)

- pokročilá znalost anglického jazyka (nadřízení je rodilý mluvčí)

- orientace v pracovním právu

Nabízíme

- hlavní pracovní poměr v zavedené nadnárodní prosperující společnosti

- pružná pracovní doba

- motivující mzdové ohodnocení a zajímavé bonusy/prémie

- možnost osobního a profesního rozvoje (vzdělávací kurzy, školení)

- řada dalších benefitů (stravenky, mobilní telefon, notebook, penzijní/životní připojištění, 5 týdnů dovolená, firemní akce)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek