Nabídka práce > AX Specialista - technolog junior

AX Specialista - technolog junior

Náplň práce

  • přizpůsobení stávajících výrobních procesů na AX

  • tvorba nové dokumentace, převedení výrobních dat do nového ERP

  • úzká spolupráce s technology

  • reporting manažerovi projektu

Požadavky

  • zájem o technologii výrobních procesů a snaha o neustále zlepšování

  • schopnost práce s textem technického charakteru (úpravy a tvorba popis výrobního procesu, návodky, ..)

  • angličtina pro běžnou komunikaci (osobní, telefon, mail) a práci s textem

  • SŠ/ VŠ vzdělání ideálně technického směru (pozice je vhodná i pro absolventy)

  • uživatelská znalost práce s pc, ale nadstandardní v MS Excel

  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • rozvoj při poznávání výrobních procesů, jejich úprava a tvorba a následně po cca 2 letech nástup na pozici technologa

  • samostatnou a zodpovědnou práci, kde za vámi jsou vidět výsledky

  • finanční benefity: stravenky, čtvrtletní bonusy, příplatek za odpracovaná léta, dovolená navíc, ..

Informace o pozici

  • Manpower
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 36000 - 42000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek