Nabídka práce > Hledáme posily do výroby, přidej se k nám!

Hledáme posily do výroby, přidej se k nám!

Náplň práce

Vaší náplní práce bude obsluha výrobních strojů.

Požadavky

Jsi spolehlivý, dochvilný a máš chuť pracovat? Tak právě tebe hledáme!

Jediné co od Tebe budeme chtít je možnost pracovat ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu. A pokud nemáš s výrobou žádné zkušenosti, ničeho se nemusíš bát, vše Ti jednoduše vysvětlíme a nebo Tě zaučíme.

Nabízíme

Co za dobře odvedenou práci můžeme nabídnout?

Práci na hlavní pracovní poměr

Širokou škálu benefitů

Pravidelný výdělek a 13. plat

Příplatky dle Zákoníku práce

Pokud Tě tato nabídka zaujala, tak neváhej a pošli nám svůj životopis na emailovou adresu tereza.tomiova@manpower.cz, volej na číslo 226 254 959 a nebo se zastav přímo u nás na pobočce v ulici Velká hradební 238/10, Ústí nad Labem.

Budeme se na Tebe těšit! :)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek