Nabídka práce > Projektový manažer / zkušenost v hydraulice nutná

Projektový manažer / zkušenost v hydraulice nutná

Náplň práce

- příprava investičních projektů (projektový plán, definice projektových potřeb, příprava technické specifikace, příprava schvalovacích listin),
- příprava výběrového řízení z hlediska technické specifikace, vyhodnocování nabídek,
- komunikace s dodavateli,
- identifikace projektových nákladů,
- kontrola realizace,
- kontrola nákladů a časového harmonogramu,
- řešení problémů a návrhy nápravných opatření.

Požadavky

- vysokoškolské vzdělání strojního zaměření,
- min. 5 let praxe na obdobné pozici – podmínkou (specializace na hydrauliku),
- výborná znalost anglického jazyka – min. úroveň B2 (denní komunikace),
- znalosti oblasti hydrauliky, pneumatiky, mazání (podmínkou),
- zkušenosti hutního prostředí (Válcoven) velkou výhodou,
- technické myšlení, analytické a strategické myšlení,
- časová flexibilita,
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

- silné zázemí a know-how nadnárodní společnosti,
- motivující platové ohodnocení,
- zodpovědnou práci,
- profesní vzdělávání,
- pestrou škálu benefitů.

Zaujala Vás tato pozice? Zašlete mi prosím svůj životopis v rodném a anglickém jazyce.

Těším se na Vaše reakce

Petra Štěrbová

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek