Nabídka práce > Investiční technik

Investiční technik

Náplň práce

  • Jednání s dodavateli, kteří připravují opravy starých nebo výrobu nových strojů nebo zařízení

  • Příprava podkladů pro externí firmy ve výběrových řízeních

  • Organizování a kontrola práce jak externích firem, tak vlastních zaměstnanců podílejících se na instalaci technologií ve výrobním závodě

  • Zodpovědnost za technickou dokumentaci strojů a zařízení

  • Ověřování způsobilosti dokončeného díla, zaškolení zaměstnanců, předání do výroby

  • Zodpovědnost za vzduchotechniku v celé továrně

  • Diagnostikuje poruchy v PLC systémech, vede jejich evidenci a zálohy

  • Zajištuje podklady pro prvotní nákup náhradních dílů pro nové stroje a zařízení

  • Vyhledává slabá místa ve výrobním procesu, plánuje a navrhuje jejich zlepšení

  • Kontroluje a zajišťuje veškeré dokumenty pro bezpečné používání stroje / zařízení

Požadavky

  • SŠ vzdělání technického zaměření (obor elektro výhodou)

  • Praxe v oblasti investic/údržby

  • Znalost požadavků české legislativy na strojní zařízení

  • Základní znalost pneumatických a hydraulických okruhů, znalost PLC - výhodou

  • Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. – minimálně § 6

  • Komunikativní znalost anglického jazyka

  • Dobrá uživatelská znalost práce na PC

  • Samostatnost, flexibilita, preciznost, ochota nést zodpovědnost

  • Odolnost vůči stresu, asertivita, systémovost, analytické myšlení

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

  • Možnost profesního rozvoje a seberealizace

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru

  • Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek