Nabídka práce > KOORDINÁTOR ASISTENČNÍCH SLUŽEB - PASIVNÍ LINKA

KOORDINÁTOR ASISTENČNÍCH SLUŽEB - PASIVNÍ LINKA

Náplň práce

Co všechno u nás budete dělat?

• budete pomáhat klientům, kteří se ocitli v nesnázích ( asistenční služba pro motoristy, domácnosti...)
• pro zajišťování asistencí budete využívat naši vlastní smluvní síť dodavatelů
• kromě telefonování vyřídíte i nějaký ten email
• s pomocí našeho intranetu si budete vždycky vědět rady
• na ty, kteří se nebojí angličtiny, čeká spolupráce s našimi zahraničími pobočkami - NENÍ PODMÍNKOU

Požadavky

Koho hledáme?

• rádi komunikujete s lidmi
• vyhovuje vám flexibilní pracovní doba
• rádi hledáte řešení, nebojíte se naučit něco nového a pálí Vám to
• složitější situace umíte vyřešit s rozmyslem – nezmatkujete
• angličtina a jiný cizí jazyk je u nás výhodou, ale ne podmínkou
• máte komunikační dovednosti na velmi vysoké úrovni
• umíte předávat druhým informace srozumitelně a efektivně
• máte chuť neustále se učit a dobře se orientovat v interních postupech a metodikách

Nabízíme

o Vám umíme nabídnout?

• stabilitu úspěšné mezinárodní značky s 50letou tradicí, přátelský kolektiv
• prestiž jednoho z největších poskytovatelů asistenčních služeb,
• flexibilitu – plný či zkrácený úvazek (působíme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu)
• určitě si oblíbíte naše benefity, ve kterých nechybí stravenky, program MultiSport, kafetérie, jazykové kurzy, celá řada slev, společenských i sportovních akcích a navíc posilovna přímo v budově zdarma i o víkendu.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek