Nabídka práce > Staffing Consultant - Brno

Staffing Consultant - Brno

Náplň práce

Náplní Vaší práce bude:

- zajištění celého náborového procesu na různé pracovní pozice (zejména dělnického charakteru)
- pravidelná komunikace a kontakt se zajímavými klienty ohledně náboru pracovníků
- komunikace s agenturními pracovníky
- administrativa související s náborem nových pracovníků a jejich nástupem
- spolupráce s dalšími odděleními v rámci ManpowerGroup

Požadavky

Koho hledáme?

Hledáme komunikativní, přátelskou a energickou osobnost a parťáka do týmu. Na pozici využijete i svoji systematičnost a organizovanost. Zkušenosti z oblasti náboru či znalost pracovně-právní legislativy pro Vás bude výhodou.

Nabízíme

U nás získáte:

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti, samostatnou a zodpovědnou práci
- zajímavou fixní mzdu + motivační bonusy
- příjemné pracovní prostředí v centru Brna a přátelský tým
- benefity: týden dovolené navíc, stravenky, sick-days, cafeteria, home-office
- připraven je i propracovaný systém zaškolení

V případě Vašeho zájmu o pozici nám zašlete svůj životopis a motivační dopis!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek