Nabídka práce > Inženýr automatizace

Inženýr automatizace

Náplň práce

- návrh, specifikace a dokumentace automatizačních systémů

- tvorba funkčních popisů a programování SW aplikací

- spolupráce na návrhu hardware

- provádění akceptačních testů (FAT)

- aktivní práce v rámci celého projektového týmu

- vytváření technické dokumentace

Požadavky

- VŠ elektrotechnického směru, případně IT zaměření (mechatronika, robotika, kybernetika, průmyslová automatizace, řídící systémy), nebo SŠ s relevantní praxí

- znalost některého typu PLC (ABB, Siemens, Mitsubishi, Allen-Bradley, apod.) a programovacích nástrojů (FBD, SFC, ST, apod.)

- znalost principů SCADA/HMI (In Touch, WinCC, Promotic aj)

- znalost průmyslových komunikací (Profibus, Modbus, DeviceNET, apod.)

- práce v oboru min. 1 rok výhodou

- jazyková znalost - schopnost komunikovat v anglickém jazyce

- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

- schopnost pracovat v mezinárodním týmu

Nabízíme

- zajímavou práci v mezinárodní společnosti

- motivující finanční ohodnocení

- benefity

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek