Nabídka práce > Procesní technik / Technolog junior i senior - Hořicko

Procesní technik / Technolog junior i senior - Hořicko

Náplň práce

Baví Vás nejen práce ve výrobě, ale také technicko-administrativní úkony?

Máte technické vzdělání nebo praxi v technice?

Pokud jste odpověděli ano, jste na správném místě!

Pro výrobní společnost, ve které je příjemná atmosféra samozřejmostí, hledáme člověka, který bude mít na starosti tvorbu pracovních postupů a instrukcí pro výrobu.

Vaším denním chlebem bude zjišťovat potřebné informace z různých oddělení (technologie, kvalita, BOZP), z těchto informací následně vytvořit a implementovat postupy a instrukce ve výrobě, ale také k zaškolování zaměstnanců - a zaměstnance následně dle těchto postupů školit.

Budete vést fotodokumentaci a evidovat práci v informačním systému.

Aby bylo vidět, že Vaše postupy fungují, budete sledovat a kontrolovat efektivitu.

Požadavky

Důležitým předpokladem pro výkon práce je technické min. středoškolské vzdělání a alespoň krátká praxe či brigáda ve výrobě či technologii.

Pokud budete ovládat anglický jazyk na pokročilé úrovni, rozhodně se Vám neztratí a rozšíří Vám pracovní možnosti. Mírně pokročilá úroveň je ale nutností.

Z osobnostního hlediska hledáme komunikativního člověka, který zapadne do kolektivu a bude schopen skvěle (s nadšením a poutavě) zaškolit zaměstnance ve výrobě.

 Koordinační dovednosti jsou požadavkem - především z hlediska včasného a správného získávání dat.

Nabízíme

Můžeme Vám nabídnout práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit zajímavých zahraničních projektů.

Práci si budete organizovat sami - také díky pružné pracovní době (jednosměnný provoz).

Protože se s prázdným žaludkem pracuje špatně, čekají Vás obědy zdarma a nápoje na pracovišti.

Myslíme na Váš potenciál, proto se můžete účastnit školení.

V rámci dobrých vztahů s kolegy se budete setkávat na firemních akcích.

Nedílnou součástí mzdy jsou také prémie a bonusy!

Místo pracoviště je na Hořicku.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek