Nabídka práce > LEAN MANAGER pro Plzeňský kraj

LEAN MANAGER pro Plzeňský kraj

Náplň práce

  • Analýza současného stavu v rámci lean managementu

  • Identifikace úzkých míst z hlediska plýtvání

  • Plánování a realizace procesů zlepšování

  • Vedení projektů s cílem zajistit neustálé zlepšování napříč celou společností

Požadavky

  • VŠ technického směru / SŠ se zkušenostmi

  • Praxi v rámci vedení týmu a zaváděním procesu štíhlé výroby (znalost lean metod)

  • Aj/Fj na úrovni B2

  • MS Office na pokročilé úrovni (zejména MS Excel)

  • Organizační schopnosti, orientace na cíl a flexibilita

  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti, která je ve svém oboru jedničkou na trhu

  • Systém zaměstnaneckých výhod a prémií za dobře odvedenou práci

  • Mobilní telefon, osobní počítač

  • Stravování v rámci podniku včetně příspěvku od zaměstnavatele

Informace o pozici

  • Manpower
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek