Nabídka práce > ☎ ZÁKAZNICKÝ SERVIS PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ S AJ - až 30.0000,- ☎

☎ ZÁKAZNICKÝ SERVIS PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ S AJ - až 30.0000,- ☎

Náplň práce

Co Vás v takové roli čeká:

- komunikace s klientem...za účely téměř ČEHOKOLIV :) ať už se jedná o objednávku, otázky logistiky, stížností, pochval, reklamací...a to sice písemně i telefonicky
- správa objednávek
- registrace mýtného
- podpora a spolupráce s obchodním teamem
- adhoc administrativa - zakládání zákazníka, změna v údajích zákazníku pro interní účely, příprava smluv, fakturací...

Požadavky

Uvítáme kandidáty s:

- komunikativní angličtinou
- znalostí prostředí MS Office sady
- příjemným vystupováním a dobrými komunikačními schopnostmi
- tím, že pozice je vhodná i pro absolventa s drivem a skvělým prozákaznickým přístupem.

Pakliže ještě stále bilancujete ohledně změny zaměstnání, právě nyní je ta nejlepší příležitost!

Nabízíme

Co můžete očekávat Vy?

- příjemné pracovní prostředí v kolektivu zhruba o 15 lidech - úzké, přátelské vazby
- občerstvení na pracovišti
- možnost profesního růstu
- jazykové kurzy
- 3 sick days
- na této pozici je v rámci finančního ohodnocení lákavý i osobnostní bonus

Neváhejte mě kontaktovat, rád Vás uvítám na osobním pohovoru!

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Plat: 26-35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek