Nabídka práce > FINANČNÍ ANALYTIK s německým jazykem - vhodné i pro absolventy - plat až 37 000 Kč

FINANČNÍ ANALYTIK s německým jazykem - vhodné i pro absolventy - plat až 37 000 Kč

Náplň práce

Budete zodpovědní za:
• Finanční Analýzy platebních operací
• Zajišťování pravidelného procesu upomínek plateb německých zákazníků
• Pravidelný reporting ohledně statusu pohledávek společnosti
• Monitorování splátkových kalendářů, kontrola plateb
• Spolupráce na správě master dat, příprava podkladů pro vyúčtování
• Spolupráce s účetním oddělení

Požadavky

Váš profil:
• min SŠ vzdělání
• Minimálně 1 rok zkušeností v oblasti financí nebo teoretické znalosti z VŠ
• Znalost PC: MS Office (Excel – pokročilá znalost)
• Plynulá znalost německého a anglického jazyka
• Velmi dobré komunikační schopnosti
• Analytické myšlení, proaktivní osobnost

Nabízíme

Společnost Vám nabídne:
• Možnost pracovat pro mezinárodní a stabilní společnost, která se řadí mezi TOP ve svém oboru
• Zajímavou práci v přátelském a mladém kolektivu
• Možnost dalšího osobního rozvoje a profesního růstu
• Možnost každodenního využívání cizích jazyků
• Velmi zajímavé finanční ohodnocení
• Propracovaný benefitní systém

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek