Nabídka práce > PRODUKTOVÝ INŽENÝR - i pro absolventy

PRODUKTOVÝ INŽENÝR - i pro absolventy

Náplň práce

Budete mít zodpovědnost za technické parametry výrobku. Získáte možnost připravovat a vést projekt společně s výkresovou dokumentací a konstruovat 3D modely v CAD. Vaší náplní bude vývoj v případě změn designu produktu. Stanete se přímou technickou podporou výrobních oddělení.

Požadavky

Můžete se pochlubit vysokoškolským titulem z oblasti strojního inženýrství. Orientujete se v 3D CAD programech. Pojmy QS 9000 či TS 16949 Vám nejsou cizí. Plynule se domluvíte anglicky. Máte analytické myšlení a aktivně řešíte technické problémy.

Nabízíme

Můžete se těšit na příjemné pracovní prostředí, kariérní růst, čtvrtletní bonusy, 13. plat, flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a řadu dalších benefitů.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek