Nabídka práce > Manažer plánování v mezinárodní společnosti

Manažer plánování v mezinárodní společnosti

Náplň práce

Chcete řídit aktivity spojené s logistikou?

Pojďte organizovat a koordinovat efektivní dodávání klientům a dosahování Vámi stanovených cílů.

Požadavky

Máte proklientský přístup?

Můžete být tím, kdo ovlivní kvalitu služeb pomocí analýz a předpovídání požadavků zákazníků.

Jistě umíte ještě spoustu věcí, nejvíce se Vám bude hodit:

- angličitna,
- zkušenost na podobné pozici,
- znalost problematiky kapacitního a materiálového plánování,
- zkušenost s vedení lidí,
- znalost ERP systémů (výhodou je QAD).

Nabízíme

Práce nebude jednoduchá, ale o motivaci nebude nouze!

- příjemný pracovní kolektiv,

- moderní pracovní prostředí,

- rozvoj a vzdělávání,

- zaměstnanecké výhody,

- sportovní aktivity a společenské akce.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek