Nabídka práce > Technik linky chromu

Technik linky chromu

Náplň práce

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Nepřetržitá kontrola při obsluze linky. Nastavování hladiny lázni.

- To znamená, že budete mít na starosti zajištění řádného fungování linky, její preventivní kontrolu.

- Také se budete podílet na přípravě víkendové údržby, dohlížet nad správným zastavením linky.

- Potkáte se při spolupráci s laboratoří, technickým týmem.

Požadavky

Požadavky:

- Vzdělání technického směru, znalost strojů, zařízení a jejich údržby.

- Výhodou Vám bude orientace v chemickém průmyslu.

- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu.

Nabízíme

A co všechno získáte Vy?

- Budete pracova't v přátelském týmu kolegů v rostoucí nadnárodní společnosti.

- Společnost Vám poskytne různé benefity jako například, stravenky, vzdělávání, či různé akce pro zaměstnance, kde se blíže seznámíte se svými kolegy.

Místo výkonu práce: Prostějovsko

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek