Nabídka práce > Frézař / Brusič - BEZ nočních, nástup do KMENE!

Frézař / Brusič - BEZ nočních, nástup do KMENE!

Náplň práce

Budoucnost patří automatizaci! Buďte u toho!

Využijte a rozšiřte vaše zkušenosti z výroby nebo ze školy ve společnosti, která se věnuje konstrukci vysoce automatizovaných výrobných linek!

Hledáme šikovné kandidáty na různe pozice přímo do kmene společnosti - nejedná se o agentúrní zaměstnání!

Co Váš čeká?

- broušení různých typů ocelí, hliníku, bronzu, mosazi, mědi nebo plastů, buď na plocho nebo na kulato na pozici brusiče

nebo

- frézování růyných typů ocelí, hliníku, bronzu, mosazi, mědi nebo plastů na klasických nebo CNC strojích na pozici frézaře

Jedná se o práci v jedno nebo dvousměnném provoze, dle typu pozice.

Požadavky

- vzdělání technického směru
- manuální zručnost
- znalost práce s PC

Brusič navíc:
- praxe v oblasti broušení

Frézař navíc:
- praxe v oblasti frézování na klasických nebo CNC strojích

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 20000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - velmi zajímavá mzda - příspěvek na dopravu - závodní stravování - sick days - jazykové a profesní vzdělávání - zvýhodněné mobilní tarify - skvělý kolektiv
  • Místo pracoviště: Mikulov