Nabídka práce > Stabilita a skvělý plat!!!! Šance pro MUŽE i ŽENY

Stabilita a skvělý plat!!!! Šance pro MUŽE i ŽENY

Náplň práce

Pracovní náplň - Obráběč:
* práce na obráběcích strojích
* pohledová kontrola hotových výrobků
* ostatní manuální práce spojená s touto pozicí

Pracovní náplň - Slévač:
* zhotovování odlitků (tj. polotovarů zhotovené odléváním tekutého rozžhaveného hliníku do kokily)
* ruční nebo strojní lití na poloautomatických a automatických strojích a linkách
* zhotovování malých a středně velkých odlitků gravitačním litím
* prostředí s vysokými teplotami, prašností a hlučností - ztížené prostředí

Požadavky

Profil ideálního kandidáta:
* SOU (výhodou strojírenský obor, ne podmínkou) / nebo základní s praxí ve výrobě min. 1 rok
* manuální zručnost, spolehlivost, přesnost
* dobrý zdravotní stav
* praxe v obdobném prostředí
* schopnost práce ve směnném provoze (11 hod směny nebo 7,5 hod) včetně nočních směn

Nabízíme

Nabídka:
* nástup ihned - možnost dlouhodobé spolupráce
* práce na hlavní pracovní poměr
* základní hodinová mzda dle zkušeností kandidáta + hodinový bonus až 31,- Kč/hod
* celkové platové ohodnocení kolem 25.000 hrubého + přesčasy
* nadstandardní příplatky za směnný provoz, ztížené prostředí
* půlroční bonus za beznemocnost 4750,- Kč, roční bonus 5000,- Kč
* dotované závodní stravování - oběd za 27,- Kč/jídlo
* zajištění ochranných osobních pracovních pomůcek
* nadstandardní zaměstnanecký servis
* bezproblémová doprava do zaměstnání (MHD)

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: Až 25000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Závodní stravování - oběd za 27,- Kč/jídlo, zajištění ochranných osobních pracovních pomůcek, nadstandardní zaměstnanecký servis
  • Vhodné pro: Spolehlivé muže i ženy
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem