Nabídka práce > Příležitost nejen pro ABSOLVENTY! - ASISTENT/KA CENTRA SDÍLENÝCH SLUŽEB

Příležitost nejen pro ABSOLVENTY! - ASISTENT/KA CENTRA SDÍLENÝCH SLUŽEB

Náplň práce

• prostřednictvím odchozích telefonních hovorů sjednávat obchodní schůzky pro firemní reprezentanty
• poskytovat informace o společnosti a produktech potenciálním zákazníkům
• přinášet náměty pro vylepšení interního zákaznického systému
• administrativní činnost spojenou s chodem centra

Požadavky

• minimálně SŠ vzdělání – možno i student VŠ
• chuť pracovat a tah na branku
• výborné komunikační dovednosti
• uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

• pracovní doba 7:30 -16:00
• volné víkendy a svátky
• možnost práce na plný i zkrácený úvazek
• motivující prémie
• stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, free days
• získání cenných zkušenosti a praxi v oblasti ekonomiky, práva a komunikace se zákazníky
• přátelský tým, příjemné pracovní prostředí ve vlastní budově s parkovištěm, s výbornou dostupností

Další informace

Jsi po škole a hledáš práci nebo jen brigádu před nástupem na VŠ? V tuto chvíli posilujeme náš tým, nejen o absolventy. Nabídka je jak na HPP, tak na part - time úvazky s pružnou pracovní dobou. Nebojíš se telefonicky komunikovat s firmami a zároveň hledáš práci s nadstandardními výdělky a skvělou pracovní dobou? Pak se nám ozvi.

Informace o pozici

  • ATLAS CONSULTING SPOL. S R.O.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 16.250 a výše
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy, studenty, důchodce, maminky na MD, důchodce