Nabídka práce > Skladník s VZV – i bez praxe + příplatky a bonusy – Víkendy volné

Skladník s VZV – i bez praxe + příplatky a bonusy – Víkendy volné

Náplň práce

• Obsluha vysokozdvižných vozíků
• Práce a administrativa ve skladu
• Odpovědnost za kvalitu provedené práce
• Místo výkonu práce: Nová Ves, okr. Třebíč

Požadavky

• Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřené práci
• Spolehlivost, manuální zručnost
• Oprávnění řízení VZV
• Praxe ve výrobní společnosti výhodou, ne však podmínkou
• Ochotu pracovat ve třísměnném provozu, Víkendy volné !!!
• Doložení trestní bezúhonnosti

Nabízíme

• Odpovídající platové ohodnocení 20 000 ,- / Měsíčně
• Příplatky za směnný provoz
• 6 týdnů dovolené
• Bonus za nemarodění 1 100 Kč + 13. mzda
• Práce v čistém a moderním prostředí
• Odborné zaškolení
• Dotované výhodné neomezené tarify na volání až pro 5 rodinných členů
• Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
• Dotované stravování
• Práci na HPP
• Navýšení mzdy po zapracování

Další informace

Nabízíme stálou práci na HPP pro muže i ženy, v mezinárodní a stabilní společnosti. Kromě pevně daného platu se můžete spolehnout také na mnoho benefitů, jako jsou příplatky za nemarodění, 13. plat, dotované stravování, 6 týdnů dovolené a další. Není potřeba praxe, vše Vás rádi naučíme....... 

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: personalni01@oksat.cz Do předmětu zprávy napište: "Skladník – Nová Ves". Ozveme se všem uchazečům. Těšíme se na Vaše odpovědi.

Informace o pozici

  • O.K. AUTOMOT, s. r. o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dovolená 6 týdnů, dotované stravování, bonus za nemarodění 1100, 13. plat, příplatky za směny
  • Místo pracoviště: Nová Ves