Nabídka práce > Key Account Manager pro ČR / SR

Key Account Manager pro ČR / SR

Náplň práce

Co vás na dané pozici čeká?
• Především akviziční činnost, navazování vztahů s potenciálními zákazníky a zodpovědnost za celé obchodní řízení
• Svěřeným regionem je celá Česká republika, dlouhodobějším cílem společnosti jsou i východnější trhy – Slovensko, Polsko, Maďarsko, Slovinsko
• Pracovní rozvržení cca 4 dny v terénu a 1 den administrativní činnost (kancelář či home office)
• Budete zákazníkům navrhovat nejlepší možná řešení, vytvářet a prezentovat nabídky
• Zodpovědnost za plnění cílů jak krátkodobých, tak dlouhodobých
• Identifikace nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků a péče o ně

Požadavky

Ideální kandidát?
• Zkušený akviziční obchodník s prokazatelnými výsledky, ideálně z oblasti obalového průmyslu s dobrou znalostí českého i slovenského trhu
• S velmi dobrou úrovní znalosti anglického jazyka, denní využití v mluvené/písemné podobě pro obchodní jednání i kontakt s nadřízeným v zahraničí, vítáme k tomu znalost němčiny
• Ochotný cestovat, denní obchodní činnost v terénu
• Nechybí mu tah na branku a výborné komunikační i vyjednávací schopnosti

Nabízíme

Na co se u nás můžete těšit?
• Na spoustu zajímavé a zcela samostatné práce i možnost seberealizace
• Na pracovní dobu, která bude vyhovovat Vašim potřebám i stylu práce a kterou si celou rozvrhnete sami
• Na práci na hlavní pracovní poměr s motivujícím a férovým odměňováním
• Samozřejmostí je služební automobil, notebook i telefon
• Zaškolení (seznámení se s výrobním artiklem) v zahraničí – Švýcarsko či Německo, aktivní podpora z výrobního závodu v ČR
• Nástup je možný ihned či dohodou

Informace o pozici

  • LIDEA CONSULTING,s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované jazyky: anglický jazyk (úroveň pro obchodní jednání)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: celá Česká Republika