Nabídka práce > Lakýrník pro IVECO Vysoké Mýto

Lakýrník pro IVECO Vysoké Mýto

Náplň práce

Pojďte pracovat pro našeho významného zákazníka a partnera IVECO Czech Republic, a.s., zabývajícího se výrobou a prodejem širokého sortimentu vozidel hromadné dopravy.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Budete se podílet na výrobě autobusů - jednoduché povrchové úpravě čištěním a odmašťováním ploch, ochraně ploch pastou, páskou před nátěrem a stříkáním; na povrchové úpravě tvarově jednoduchých a malých součástí máčením, stříkáním a natíráním základní barvou; stříkání nápisů stříkací barvou přes šablonu; přípravě tmelu na běžné tmelení a jiné.

Požadavky

* SOU - obor lakýrník, lakýrnické práce a příbuzné obory.
* Spolehlivost, manuální zručnost.
* Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Praxi na dané pozici min. 1 rok.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Odpovídající finanční ohodnocení.
* Práci v třísměnném provozu.
* Průměrnou čistou hodinovou mzdu 115 - 126,- CZK.
* Variabilní složku mzdy 0 - 3.500,- CZK/měsíc.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Závodní stravování.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Další informace

Nástup IHNED!!

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 115 - 126,- Kč/hod. netto
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Dovolená 5 týdnů, ubytování s příspěvkem, závodní stravování
  • Místo pracoviště: Dobrovského 74, 566 01 Vysoké Mýto