Nabídka práce > Visual Merchandiser/Pracovník dekorace

Visual Merchandiser/Pracovník dekorace

Náplň práce

- Vnitřní dekorace
Dámské
Pánské
Accessoires
- Dekorace výkladních skříňí
Dámské
Pánské
Accessoires
- Dekorace různých druhů figurín v obchodním domě s 5 patry
- Prezentace zboží na prodejně, spolupráce s prodejem a se skladem
- Příprava vestavěných shopů
- Tisk cenových etiket, fotek a popisků

Požadavky

Praxe na podobné pozici vítána
Upřednostňujeme vzdělání v oboru
Manuální zručnost, síla
Kreativita, inovace
Cit pro módu a trendy
Schopnost práce v týmu

Nabízíme

Jistotu pracovního místa v mezinárodní společnosti
Přátelskou atmosféru ve stylové prodejně v centru Prahy
Školení na vysoké úrovni
Zaměstnanecké slevy
Práce na plný úvazek

Další informace

V případě zájmu nám zašlete Vaše podklady. V předmětu emailu prosím uvádějte název pozice Visual Merchandiser – Pracovník dekorace. Děkujeme.

Informace o pozici

  • VAN GRAAF
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kultura a umění, Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, 5 týdnů dovolené, sleva na firemní produkty, pracovní oblečení
  • Místo pracoviště: Václavské náměstí 17