Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/TECHNIK bezpečnostních systémů pro práci ve výškách

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/TECHNIK bezpečnostních systémů pro práci ve výškách

Náplň práce

Jako správný obchoďák budeš
* připravovat obchodní a marketingové strategie
* na zádech poneseš zodpovědnost za obchodní výsledky a návrhy pro jejich zlepšení
* budeš na telefonu s klíčovými zákazníky
* občas zavoláš nějakým novým
* Pokud zvládneš vyplodit tabulku v excelu, pak nám vyhotovíš analýzu trhu a v rámci obchoďácké činnosti
* sedneš do auta a objedeš svěřený region

Požadavky

Na pohovor k nám si s sebou vezmi
* maturitní vysvědčení, nebo vysokoškolský diplom
* Pokud nejsi poleno na techniku, je to tvoje výhoda
* cizí jazyk ve tvé puse výhodou, ne podmínkou
* pokud sis musel na vysoké škole pár ročníků zopakovat, pak nevadí, bereme i studenty vyšších ročníků

Nabízíme

Přijď nám ukázat
* jak se uplatníš v mladém kolektivu společnosti se silným potenciálem na trhu
* máme moderní a dynamické pracovní prostředí
* flexibilní pracovní dobu
* pokud nejsi vyloženě ťunťa, pomůžeme ti se seberealizovat a rozvíjet

Další informace

Jestli máš dost odvahy ozvat se na naší výzvu, obrať se na kontakt

Informace o pozici

  • Gentle job s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Cizí jazyk ve tvé puse výhodou, ne podmínkou.
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Pardubice