Nabídka práce > TECHNICKÝ ŘEDITEL

TECHNICKÝ ŘEDITEL

Náplň práce

* zodpovědnost za hospodárné a efektivní fungování celé divize
* strategické plánování, forecasting
* vedení, motivace a rozvoj týmu přímých/nepřímých podřízených
* analýzy, zefektivňování a implementace procesů v divizi
* modernizace nástrojů a technologických postupů vedoucích ke zvýšení efektivity realizace
* sledování trendů v oborech společnosti
* reprezentování organizace na odborných konferencích a tvorba odborných příspěvků
* aktivní řešení případných problémů na zakázkách
* udržování vztahů a komunikace s obchodními partnery v rámci realizace zakázek
* garant za aktualizaci stávajících a za vedení nových produktů společnosti
* aktivní spolupráce při tvorbě kontraktů
* reporting, controlling, tvorba statistik

Požadavky

* znalost v oboru průmyslová automatizace
* zkušenosti s vedením a řízením přímých podřízených alespoň 3 roky
* manažerské dovednosti (motivace, rozvoj podřízených, vedení porad, delegování lidí v týmu,..)
* strategické myšlení a řešení problémů
* schopnost efektivního plánování a organizace práce, prezentační dovednosti, ochota přinášet inovace
* loajalitu, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup práce, týmovou spolupráci
* AJ na komunikativní úrovni
* ŘP skupiny B

Nabízíme

* práce v týmu lidí, které jejich práce baví
* osobní rozvoj, možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
* mobilní telefon, notebook a osobní automobil k osobnímu užívání
* příspěvek na stravování
* placené volno v období mezi vánočními a novoročními svátky

Informace o pozici

  • Gentle job s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Aj na komunikativní úrovni
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Pardubice