Nabídka práce > Team-leader pro BOSAL Brandýs nad Labem

Team-leader pro BOSAL Brandýs nad Labem

Náplň práce

Umíte dobře zorganizovat práci nejen sobě ale i ostatním členům týmu? Jste si jistí v základech práce na PC? Pojďte si rozšířit praxi u našeho významného zákazníka a partnera.
Čeká na vás práce v 3 směnném nebo nepřetržitém provozu. Pojďte do toho s námi!

Co budete dělat?
* Zodpovídat v řízení přidělených podřízených pracovníků ve výrobě.
* Zabezpečovat požadovanou kvalitu, množství a včasnost výroby dle požadavků výrobního plánu.
* Dodržovat všechny normy a standardy.
* Obsluhovat výrobní pracoviště, připravovat materiál ke strojům a k dalšímu zpracování, atd.

Požadavky

* SOU/SŠ technického směru.
* Základní znalost práce na PC.
* Praxe na obdobné pozici v automotive.
* Analytické myšlení, komunikační a organizační dovednosti.
* Trestní bezúhonnost.
* Ochotu učit se novým věcem, odolnost vůči stresu.
* Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzdu od 22 200 Kč.
* Variabilní složku mzdy 0 - 14 %.
* Příplatek za práci v nepřetržitém režimu 10 Kč/hod.
* Roční odměnu 6 000 Kč.
* 5 dní dovolené.
* Stravenky v hodnotě 100 Kč.
* Ubytování na naší ubytovně s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 3 500 Kč.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Další informace

Nástup IHNED!!

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Česká republika
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, dovolená 5 týdnů, ubytování, bonusy, prémie
  • Místo pracoviště: Zápská 1857, 250 01 Brandýs nad Labem - Stará Boleslav