Nabídka práce > Skladník - MZDA 29 000 Kč

Skladník - MZDA 29 000 Kč

Náplň práce

Vydělej si ve ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi až 25 000 Kč, po půl roce až 29 000 Kč. Čeká tě práce v 3 směnném provozu v moderním logistickém centru ŠKODA Part Centrum Řepov. Pojď do toho s námi!

Co budeš dělat?
* Podílet se na práci ve skladu - zaskladnění, přeskladnění, vyskladnění a balení materiálu.
* Vizuálně kontrolovat kvalitu a čistotu materiálu.
* Dle potřeby zajišťovat transport materiálu a palet,
* Provádět inventuru.
* Manipulovat s materiálem pomocí VZV, apod.

Požadavky

* SOU / výhodou bude SŠ, SOŠ.
* Řidičský průkaz sk. B je podmínkou.
* Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav.
* Znalost práce na PC bude výhodou.

Nabízíme

* Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
* Základní mzdu od 20 700 Kč do 22 479 Kč.
* Náborový příspěvek 12 000 Kč.
* Relokační příspěvek až 5 000 Kč/měsíc.
* Roční bonus až 44 000 Kč.
* Univerzální týmový příplatek 1 500 Kč po odpracování 3 měsíců.
* Příplatek 600 Kč za mimořádnou víkendovou směnu.
* Po 6 měsících odměna - osobní ohodnocení až 20 % ke mzdě.
* Příplatek za odpolední směnu 7,50 Kč/hod.
* Příplatek za noční směnu 22 Kč/hod.
* Příplatek za práci přesčas 25 % (v pracovní dny, SO i NE).
* Příplatek za práci ve státní svátky 100 %.
* Příspěvek na ubytování 1 815 Kč/měsíc.
* Stravenky v hodnotě 45 Kč/směna .
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Výhodné volání prostřednictvím T-Mobile v ČR.
* Bezplatné zřízení a správa platební karty u Komerční banky.

Další informace

Nástup IHNED!!

Informace o pozici

  • DP WORK s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: Čistý výdělek až 140 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, dovolená 5 týdnů, ubytování, bonusy, prémie
  • Místo pracoviště: tř. Václava Klementa 869, 293 01 Mladá Boleslav