Nabídka práce > Inženýr kvality SQA

Inženýr kvality SQA

Náplň práce

REED v zastoupení našeho klienta, mezinárodní společnosti a předního dodavatele do automobilového průmyslu, právě hledá pro jednu ze svých divizí Inženýra dodavatelské kvality. Máte zkušenosti z oddělení dodavatelské kvality ve výrobním průmyslu? Mluvíte německy nebo anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Odpovědnosti Inženýra kvality SQA zahrnují:
• Rozvoj dodavatelů
• Provádění auditů u dodavatelů
• Vzorkování na dodavatele
• Řešení reklamací s dodavateli
• Plánování APQP

Požadavky

• Praxe v automotive - min. 2 roky v odd. kvality na pozici SQA
• Německý jazyk - aktivně, popř. Anglický jazyk aktivně
• Práce na PC
• Řidičský průkaz sk. B
• Flexibilita

Nabízíme

• Stabilní zázemí úspěšné a rozvíjející se nadnárodní společnosti
• Možnost profesního růstu formou vzdělávání
• Dynamické pracovní prostředí
• Nástupní plat odpovídající zkušenostem a potenciálu
• Zaměstnanecké akcie
• Příspěvky na dětské rekreace
• Stravování v moderní jídelně
• Dovolená 5 kalendářních týdnů
• Odměny za životní a pracovní výročí
• Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely ( i pro rodinu)
• Rehabilitační program

Další informace

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a věříte, že byste mohl být vhodným kandidátem, zašlete nám Vaše aktualizované CV. Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky se s námi spojte přímo na LinkedInu: https://cz.linkedin.com/tompetrik

Všechny pozice obsazované REEDem zároveň najdete na naší webové stránce www.reedglobal.cz. Podpořte nás svým likem na Facebooku a získáte tak aktuální informace z trhu, jako i tipy z oblasti recruitmentu: www.facebook.com/RSRCzechRepublic.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Informace o pozici

  • Reed Global
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek