Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE S AJ

Náplň práce

Hledá se OBCHODNÍ ZÁSTUPCE!

Pro úspěšnou českou společnost, hledáme do obchodního týmu posilu. Chceme do svých řad parťáka, který má praxi v obchodní oblasti, nejlépe z výrobní sféry, nevadí mu pravidelně cestovat do zahraničí v rámci služebních meetingů a samozřejmě AJ, která se v tom zahraničí bude více než hodit.

Pokud se u Vás kombinace toho, co hledáme alespoň částečně shoduje, neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Co Vás na pozici čeká a nemine:
- Odpovědnost za akvizice nových distributorů na přidělených zahraničních trzích
- Rozvoj spolupráce se stávajícími distributory
- Zpracování cenových nabídek zákazníkům
- Návrhy a sjednávání obchodních podmínek se zákazníky
- Pravidelné cestování a účast na zahraničních veletrzích
- Zodpovědnost za plnění Obchodního plánu s cílem dosažení maximálních tržeb a marží
- Pravidelný reporting obchodních aktivit a forecastů
- Mapování trhu a návrhy obchodních strategií

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
- Obchodní zkušenosti, nejlépe z výrobní sféry
- Pravidelné cestování do zahraničí
- Komunikativní znalost AJ, která se bude hodit
- Obchodní a vyjednávací schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Stabilní společnost s dlouholetou tradicí - Výkonnostní prémie, podíly ze zisku firmy - Firemní restaurace - Příspěvek na penzijní pojištění - Zvýhodněný tarif pro Vás i Vaši rodinu - Placené volno v den narozenin - Pravidelné vz
  • Místo pracoviště: Pardubice