Nabídka práce > SPECIALISTA KVALITY | PARDUBICE

SPECIALISTA KVALITY | PARDUBICE

Náplň práce

SPECIALISTA KVALITY!

Jste odborníkem v oblasti kvality a máte zkušenosti s řízením dodavatelů a kontrolou kvality produktů? Pojmy PPAP a FMEA Vám nejsou cizí?

V tom případě hledáme právě Vás!

Vaší náplní práce bude:

- Správa a implementace procesu schvalování výrobních dílů (PPAP) u dodavatelů
- Pravidelná komunikace s dodavateli
- Příprava a aktualizace dokumentace PPAP
- Provádění auditů výrobních procesů dle standardu VDA 6.3
- Plánování a organizace auditů v souladu s interními postupy a požadavky zákazník§

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání v oblasti strojírenství či kvality
- Aktivní znalost anglického jazyka - alespoň úroveň B2
- Praxe ve výrobní společnosti v oddělení kvality
- Zkušenosti s procesem PPAP
- Certifikace auditora dle standardu VDA 6.3
- Zkušenosti s audity výrobních procesů
- Znalost APQP, PPAP, FMEA
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu - obědy s příspěvkem zaměstnavatele - firemní kantýna - příspěvek na penzijní připojištění - zlevněné volání - věrnostní bonusy
  • Místo pracoviště: Pardubice