Nabídka práce > RECEPČNÍ S ANGLIČTINOU | PRAHA

RECEPČNÍ S ANGLIČTINOU | PRAHA

Náplň práce

Mezinárodní společnost, jeden z předních developerů na realitním trhu, hledá vhodné kandidáty na pozici RECEPČNÍ.

Jste pečliví, samostatní a máte reprezentativní jednání? Působili jste již na podobné pozici jako recepční? Domluvíte se bez problému anglicky?

Pak možná hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

- evidence a správa vstupních firemních karet
- správa rezervací zasedacích místností
- odpovědnost za rezervační parkovací systém
- přivítání a uvedení návštěv, zajištění drobného občerstvení
- odpovědnost za zasedací místnosti

Požadavky

- SŠ vzdělání s maturitou
- praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
- pokročilá znalost angličtiny alespoň B2
- pečlivost, samostatnost, důslednost, aktivní přístup k práci
- velmi dobrá znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - stravování v rámci kanceláře - příspěvek na penzijní nebo životní připojištění - neomezená kafeterie - Multisportka plně hrazená zaměstnavatelem - příspěvek na rekreaci dětí zaměstnance - jazykové vzdělávání
  • Místo pracoviště: Praha