Nabídka práce > MANAŽER KVALITY | TACHOVSKO

MANAŽER KVALITY | TACHOVSKO

Náplň práce

Hledáme zkušeného manažera kvality, který bude koordinovat činnosti zajišťování kvality. Pokud máte zkušenosti z automotive prostředí a znalost systémů kvality, dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:
Koordinace a řízení činností spojených se zajišťováním kvality ve výrobě
Provádění interních auditů a sledování procesů
Spolupráce s dodavateli a zákazníky ohledně kvality výrobků
Zajištění souladu s normami ISO, TS/IATF 16949
Vedení a motivace týmu kvality

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání
Praxe na obdobné pozici v automotive prostředí
Anglický jazyk pro profesionální denní využití
Znalost nástrojů kvality
Aktivní uživatelskou znalost MS Office
Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 90000 CZK do 110000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Dovolená 5 týdnů * Služební automobil i k soukromým účelům * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Stravenky/příspěvek na stravování * Závodní stravování / stravenky * Vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Tachov