Nabídka práce > STROJNÍK | BEZ NOČNÍCH | KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ

STROJNÍK | BEZ NOČNÍCH | KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ

Náplň práce

NÁPLŇ PRÁCE:

- Nastavení a obsluha výrobního zařízení
- Odpovědnost za správné nastavení a výrobu na výrobních zaříze

Požadavky

- Praxe ve výrobním prostředí výhodou
- Zkušenosti s obsluhou výrobních zařízení (např. soustruh, fréza, tiskárna...)
- Základní znalost obsluhy PC (práce v IS SAP výhodou)
- Praxe s tiskem (flexotisk, ofsetový tisk) výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Příspěvek na stravování - Free days po odpracovaném půl roce - Firemní pracovní oblečení a čisticí prostředky - Při zajištění vysokého výkonu kvality a technologických znalostech možný kariérní postup - Akce pro zaměstnance - Profesní/osobní růst
  • Místo pracoviště: Hradec Králové