Nabídka práce > AUTOMATIZAČNÍ INŽENÝR | PROJECT MANAGER | PRŮMYSL

AUTOMATIZAČNÍ INŽENÝR | PROJECT MANAGER | PRŮMYSL

Náplň práce

Hledáme AUTOMATIZAČNÍHO INŽENÝRA!

Jste technicky zdatný a máte praxi s automatizací projektů na mezinárodní úrovni? Dokážete specifikovat výrobní linky pro nové projekty?

Pak hledáme právě Vás!

Vaše role:

- Specifikace výrobních linek: Zaměřovali by jste se na stanovení technických požadavků a určovali investice pro nové výrobní linky.

- Spolupráce s dodavateli: Vybírali by jste dodavatele, zajištovali cenu technologie a dodržení termínů.

- Komunikace se zákazníkem: Ako hlavní článek budete poskytovat technické poradenství a zajištění spokojenosti zákazníka.

- Tvorba cen výrobků: Angažovali by jste se na kalkulaci nákladů a cenové strategie.

- Mezinárodní spolupráce: Řídili by jste projekty v České republice a ve Švýcarsku.

Požadavky

- Středoškolské vzdělání v oboru průmyslové automatizace, strojírenství nebo příbuzném oboru
- Zkušenosti s vývojem specifikací výrobních linek a průmyslovou automatizací
- Schopnost jednat s dodavateli a zákazníky, komunikovat a prezentovat v českém a anglickém jazyce
- Výborné organizační schopnosti a schopnost pracovat v týmu
- Znalost MS Windows, MS Office, CAD systému a PLC

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 75000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Stravenky v hodnotě 115 Kč - Flexibilní pracovní doba - Multisport karta - Bonusy na kvartální bázi - Telefon a notebook k osobnímu užití
  • Místo pracoviště: Praha