Nabídka práce > FOAM TOOLING SPECIALIST | KONSTRUKCE | BUDĚJOVICKO

FOAM TOOLING SPECIALIST | KONSTRUKCE | BUDĚJOVICKO

Náplň práce

Nová výzva pro specialisty na pěnu! Do výrobního závodu na Českobudějovicku hledáme FOAM TOOLING SPECIALISTU.

Co vás bude čekat?
- Budete navrhovat a vyvíjet nástroje a formy pro výrobu pěnových produktů
- Budete pracovat v konstrukčním CAD programu
- Budete testovat vytvořené nástroje a formy
- Budete zlepšovat stávající nástroje a formy pro optimalizaci výrobního procesu
- Budete spolupracovat s výrobou, kvalitou a dalšími odděleními ve firmě

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání ve strojírenství (ideální strojní, materiálové výrobní inženýrství)
- Angličtina min. na úrovni B1 pro práci v mezinárodním týmu a komunikaci s kolegy v zahraničí
- Alespoň roční praxe v konstrukci a vývoji nástrojů
- Znalost pěnových materiálů obrovskou výhodou
- Znalost některého z konstrukčních programů na bázi CAD
- Zkušenosti s údržbou nástrojů a forem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec ZP - Flexibilní pracovní doba (jádro 9-14 hod.) - Možnost občasného home office - Stravenkový paušál
  • Místo pracoviště: České Budějovice