Nabídka práce > Accounting Manager - CZ, SK, HU

Accounting Manager - CZ, SK, HU

Náplň práce

Máte za sebou praxi v českém účetnictví od A-Z včetně daní? Zároveň potřebujete mít mezinárodní přesah, nezávislost a jisté kompetence?

Pro mezinárodní společnost z oblasti distribuce chemických surovin obsazujeme klíčovou účetní roli ACCOUNTING MANAGER, která bude zodpovídat za pobočky v ČR, na Sloovensku a v Maďarsku.

Čeká na Vás menší tým kolegů, denní komunikace v angličtině, příjemné pracovní zázemí, možnost částečné práce z domova a velmi milý pracovní kolektiv!

Vaše úkoly budou:

- zodpovědnost za účetnictví společnosti za ČR, Slovensko a Maďarsko
- vedení účetních záznamů až do sestavení rozvahy

- zodpovědnost za fakturační a platební činnosti

- vzájemné odsouhlasení mezi společnostmi

- sledování bank a pokladny

- ověřování dodržování lhůt a administrativních postupů

- kontrola a valorizace skladových zásob
- zajištění správnosti účetních knih
- zodpovědnost za správné dodržování daňových a fiskálních předpisů

Požadavky

- 5 až 7 let praxe na obdobné pozici, zajišťující účetnictví a daně
- znalost kompletní české účetní agendy, schopnost převzít zodpovědnost za celé účetnictví společnosti v ČR, SK, HU
- výborná znalost angličtiny v daném segmentu, schopnost pracovat v cizím jazyce slovem i písmem na denní bázi
- znalost daňové problematiky, praxe se zpracováním daní v ČR, ideálně i znalost slovenské legislativy (spolupráce s daňovým poradcem)
- zkušenost s implementací účetního systému výhodou (aktuálně zavádění systému Navision)
- schopnost pracovat v cizích měnách, praxe v rámci tranfer pricing předností
- samostatnost, schopnost pracovat nezávisle, vysoká spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 75000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pravidelný roční finanční bonus výkostní měsíční finanční bonus 5 týdnů dovolené částečný home-office kafeterie laptop, telefon
  • Místo pracoviště: Praha