Nabídka práce > LEAN MANAGER | LIBEREC |100 000KČ | MIMO AUTOMOTIVE

LEAN MANAGER | LIBEREC |100 000KČ | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Hledáte zaměstnání mimo automotive? Máte zkušenosti s Lean principy a prokazatelné zkušenosti z obdobné pozice? Domluvíte se anglicky?

Aktuálně obsazuji: LEAN MANAGER | LIBEREC |100 000KČ | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce:
- Řešení neustálého zlepšování
- Implementace pilotních projektů a nových technologií
- Mapování procesů ke zvýšení efektivity
- Zajišťování Lean školení – vzdělávání pracovníků a jejich rozvoj
- Spolupráce na mezinárodních projektech
- Implementace globálních LEAN nástrojů

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání
- Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
- AJ B2 – denní komunikace
- Znalost LEAN principů
- Zkušenosti s řízením projektů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 75000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonus - 24 dnů dovolené + volno navíc - Flexibilní pracovní doba - Stravenky 100,- Kč - Multisport karta 300,- Kč + rodinný příslušník - Odměny za neabsenci, bonusy za výročí - Mnoho zaměstnaneckých akcí - cyklo-akce, pravidelný badminto
  • Místo pracoviště: Liberec