Nabídka práce > Obchodník z kanceláře - 30 - 60 000 Kč! Vítáme i uchazeče bez praxe!

Obchodník z kanceláře - 30 - 60 000 Kč! Vítáme i uchazeče bez praxe!

Náplň práce

Komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem o naše produkty
Zajištění kompletního servisu a požadavků klienta
Budovat a dále rozvíjet velmi dobré obchodní vztahy se zákazníky firmy
Drobná administrativa spojena s prodejem po telefonu

Požadavky

Čistý trestní rejstřík
Základní znalost na PC
Odolnost vůči stresu
Český jazyk rodilého mluvčího
Spolehlivost, zodpovědnost
Pečlivost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

Zázemí jedné z největších společností v oblasti zprostředkování v ČR
Motivační programy a zajímavé soutěže o atraktivní ceny – firemní akce (na kterých se vyhlašují další bonusy jako dovolená, motorka, nový MacBook, iPhone13 atd.)
Pracovní doba od Po - Pá ( od 8:30 do 17:00)
Různorodou práci s jistotou budoucího profesního růstu
Velmi nadstandardní mzdové ohodnocení (30.000 – 60.000 Kč)
Přátelský tým lidí, v němž se vzájemně podporujeme

Další informace

Společnost
Mardorm Consult s.r.o.

Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání
Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky
Čeština (Výborná)

Zařazeno
Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis , Administrativní pracovník, Vkládání dat do počítače, Obchodní asistent, Obchodní referent, Pracovník call centra, Pracovník help desku

Typ pracovního poměru
Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu
pracovní smlouva

Zadavatel
Zaměstnavatel

Info
Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Informace o pozici

  • New River
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 30000-60000kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Závodní stravování Mobilní telefon Vzdělávací kurzy, školení Firemní akce Zdravotní volno/sickdays Občerstvení na pracovišti Možnost studijního volna Kafetérie Vlastní organizace náplně práce Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vhodné pro: Absolventy, cílevědomé lidi
  • Místo pracoviště: City Tower Hvězdova 1716/2b