Nabídka práce > Technolog

Technolog

Náplň práce

Popis pozice:
• Podílení se na výrobě od prvotního spuštění až po plný provoz
• Monitorování a hodnocení provozu linky, identifikace rizik, oblastí pro zlepšení a implementace nových technologií
• Spolupráce s R&D na optimalizaci výrobních procesů
• Vytváření technické dokumentace k procesům výroby
• Řízení údržby a servisních prací na zařízení
• Školení a vedení týmu techniků a operátorů
• Řízení výroby z hlediska kvality a dodržování výrobních postupů

Požadavky

Požadavky:
• Zkušenosti v oblasti technologie lisování nebo povrchových úprav plastů, přednostně v průmyslovém prostředí výhodou
• Znalost automatizovaných procesů lakování, lisování a povlakování výhodou
• Schopnost vést a řídit tým, komunikovat efektivně a řešit problémy
• Zkušenosti s optimalizací procesů a zlepšováním výkonnosti

Nabízíme

Nabízíme:
• Konkurenceschopné finanční ohodnocení a benefity
• 5 týdnů dovolené
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
• „Benefit-plus“ Věrnostní volnočasové body
• Příspěvek na výuku cizích jazyků

Další informace

Hledáme technologa pro pobočku HVM Plasma spol s.r.o. v Olomouci, kde stavíme moderní, lakovací / povlakovací linku pro plastové výlisky. Cílem je lisování, lakování UV vytvrditelnými laky a PVD/PACVD povlakování velkých plastových výlisků primárně pro automotive. Jako technolog se budete podílet na optimalizaci technologie lisovací a povlakování linky.

Informace o pozici

  • HVM Plasma spol. s r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Na Statkách, Olomouc