Nabídka práce > STAVEBNÍ TECHNIK | VYHLÁŠKA 50 | AŽ 45 000 KČ

STAVEBNÍ TECHNIK | VYHLÁŠKA 50 | AŽ 45 000 KČ

Náplň práce

Jsi elektrotechnik a hledáš práci? Máš vyhlášku 50, jsi zručný a technický typ?

Neláká tě prostředí výrobních společností?

Pak přesně pro tebe tu máme pozici: STAVEBNÍ TECHNIK s přesahem do elektra.

Budeš:
- Řídit zakázky dle pokynů projektového manažera
- Řídit a dohlížet na montáže externích firem
- Provádět základní elektro činnosti
- Dohlížet na realizaci dle projektové dokumentace
- Mít na starosti související administrativu

Požadavky

- Min. SOU vzdělání v oboru elektrotechnika,vyhláška 50 §6
- Svářečské zkoušky
- Manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost
- Řidičský průkaz sk. B
- Znalost práce na PC
- Zdravotně způsobilý pro práci ve výškách

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Flexiblní začátek / konec pracovní doby - Stravenky/příspěvek na stravování - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Mobilní telefon, notebook - Možnost kariérního růstu
  • Místo pracoviště: Jihlava